مخلوط‌های قهوه ماروماس

ما شما را به تجربه کردن ماروماس دعوت می کنیم، از خانه ما به خانه شما

قهوه‌ ماروماس از بهترین مزارع جهان، توسط کارشناسان ما از بهترین دانه‌های سبز قهوه انتخاب و تولید می شود. سپس رست کننده‌های حرفه‌ای ما با استفاده از بالاترین مهارت و تجربه خود مخلوط‌های مختلف را تفت می دهند تا بهترین نوشیدنی های قهوه برای مصرف کنندگان و دوستداران قهوه را تولید کنند.

MAROMAS PLATINEA

ماروماس پلاتینیا

خاصترین انتخاب مخلوط اسپرسو

اسپرسویی کاملا متمایز با عطر خوش و اسیدیته اصیل برای کسانی که در نوشیدن اسپرسو حرفه ای هستند.

ترکیبی از چندین نوع قهوه عربیکا 100٪ ، که هر نوع از آن به طور جداگانه تفت داده شده و سرد مخلوط شده اند.

هر نوع از آنها به نام مزرعه یا مزرعه دار خود شناخته میشوند. واردات مستقیم و انحصاری انواع مختلف قهوه به ما این اجازه را می دهد که اطمینان داشته باشیم، هر دانه قهوه اصالت منطقه ای که از آنجا آمده است را نشان می دهد.

عطر و طعم هر یک از آنها در هر فنجان کاملا قابل لمس است.

PLATINEA

MAROMAS ARABEA

ماروماس عربیا

بهترین مخلوط اسپرسو

این مخلوط که مورد علاقع باریستاها است، از ترکیب100٪ دانه های مرطوب – خشک عربیکا که از آمریکای لاتین آمده، تشکیل شده است. این ترکیب بسیار خوب متعادل شده است و طعم و عطری غنی از شکلات و توتون همراه با کفی ابریشمی به شما می دهد. همچنین این ترکیب دارای مزه شیرین یک دست و خیره کننده ای در انتها است.

ARABEA

MAROMAS ORPHEA

ماروماس اورفیا

کاملترین طعم مخلوط اسپرسو

معمولا این اورفیا است که مردم را برای نوشیدن اسپرسو خود بدون شکر ترغیب میکند. زمان طولانی که به طور معمول طول می کشد تا شکر در کف فوق العاده غنی آن حل شود تنها چیزی است که شما واقعا از دست خواهید داد.

نتیجه یک ترکیب منحصر به فرد از عربیکا خوب و روبوستا دوبار شسته شده با کیفیت باور نکردنی و بسیار ویژه، که هر دو از یک مزرعه نیز هستند، یک اسپرسو فوق العاده غنی، با اصالت، با رایحه ماندگار و مزه نهایی شکلات تصفیه شده و بدون هر گونه تن تلخ است. این خصوصیت اورفیا را برای مصرف کنندگان قهوه های کرمی که قهوه را کمی قوی تر دوست دارند یا آنهایی که دوست دارند کاپوچینو با طعم شدید شیر تمام نشود، به محبوبیت رسانده است .

ORPHEA

MAROMAS MARMEA

ماروماس مارمیا

نرمالترین مخلوط اسپرسو

این ترکیب بسیار برازنده ای از  عربیکا و روبوستا است که دارای رنگی غنی است و برای انواع مختلف کرم تولید شده است. این ترکیب طعم قوی خود را بدون تلخی به تصویر می کشد و دارای مزه نهایی غنی از توتون – شیر شکلات در دهان است. این ویژگی باعث می شود که این یک انتخاب ایده آل برای قهوه های کرم دار  و نوشیدنیهای همراه با شیر مانند کاپوچینو و لاته باشد.

MARMEA

MAROMAS FINE & FREE

ماروماس فاین و فری

طعم کامل اسپرسو  بدون کافئین

ترکیبی خوب و آزاد از100٪ دانه های عربیکا، که کافئین آنها گرفته شده است.

برای این امر ماروماس از یک روش بی خطر و ظریف بهره گرفته است. قبل از تفت دادن، دانه های سبز قهوه با یک حلال ارگانیک که در دمای بالای 40 درجه سانتیگراد به طور کامل بخار شده است پردازش می شوند و در نتیجه در طول فرآیند تفت دادن مطمئن هستیم که قهوه تهیه شده، 97٪ بدون کافئین است بدون آنکه طعم اصلی آن برای یک اسپرسو خوب یا کافه کرم از بین رفته باشد.

FINE-FREE

MAROMAS KAFFEEHAUS

ماروماس کافئوس

قهوه فیلتر شده سنتی

این مخلوط نماد قهوه فیلتر شده ماروماس است.

این قهوه بسیار معطر، در عین حال لطیف است و خیلی قوی نیست. اسیدیته متوسط این قهوه آنرا معطر و فورم آنرا بسیار عالی کرده است. تعادل رمز این قهوه لذت بخش است. موازنه بین احساسهای مختلف و متنوع این قهوه، آن را به یک انتخاب ایده آل برای هر لحظه از روز  و به خصوص برای قهوه صبحانه در هتل ها تبدیل کرده است است.

KAFFEEHAUS