شایستگی

MAROMAS برندی است که بالاترین استانداردهای هتل ها و رستوران های شاخص جهان را برآورده می کند.

هدف ما

“یک فنجان قهوه روابط انسانی بیشماری را آغاز می کند، بهبود می دهد و حتی نجات می دهد. به همین دلیل، ما همیشه توسعه بیشتر این فرهنگ زیبا را ادامه می دهیم.”

ماروماس برندی است که بالاترین استانداردهای هتل ها و رستوران های شاخص جهان را برآورده می کند.

ماروماس بهترین قهوه ها و محصولات تحسین برانگیز را توسط کارشناسانی که رابطه نزدیکی با صنعت رستوران و علم مهمان نوازی دارند، توسعه می دهد. همچنین ماشین های قهوه ساز و دیگر محصولات جانبی صنعت قهوه را توسعه می دهد.

انتخاب دانه های سبز قهوه، روش تفت دادن و کنترل کیفیت ما با پشتوانه 160 سال تجربه مستمر است.

ترکیب سنت و خواسته های در حال تغییر کارشناسان و مصرف کنندگان قهوه در سراسر جهان برای افزایش کیفیت همیشه از اهداف ما بوده است.

ما به صورت روزانه با این چالش ها روبرو هستیم و مهم ترین دارایی ما رضایت و شیفتگی مشتریانمان نسبت به قهوه ماروماس است.

فرهنگ قهوه

فرهنگ قهوه به روش های مختلف در کشورهای مختلف و در طول قرن ها توسعه یافته است.

ما با مستقل ماندن از کلیشه ملت‌های مختلف و مخلوط‌های منحصربه‌فرد خود به استانداردهای مختلف بین المللی پاسخ داده‌ایم.

قوی‌ترین روندی که در طول چند سال گذشته توسعه یافته است، فرهنگ قهوه ایتالیایی است که قهوه اسپرسو را براساس نوشیدنی‌های روز آماده می کند.

شما تنها در شمال کوه‌های آلپ می توانید یک فنجان کامل اسپرسو یا یک فنجان کافه کرم بزرگ پیدا کنید که تحسین شما را به همراه داشته باشد و به یک استاندارد برای فنجان قهوه تبدیل شده باشد.

همچنین قهوه‌خانه‌ های اولیه وین، برلین و آمستردام قهوه های فیلتر شده با استانداردهای کیفیتی بالایی را دارند. بنابراین ما با احترام و توجه به آنها و همچنین میلیونها نفر از مردم شمال امریکا و دیگر نقاط جهان که دوست دار نوشیدن یک فنجان بزرگ قهوه هستند مخلوط های قهوه خود را تولید می کنیم.

و یا روش دیگر روش آسیایی ها است، که در هند و با هضم قهوه توسط میمون انجام می شود و مدت ها قبل تر از آنکه قهوه ویسل اندونزی در جهان معروف شود وجود داشته است.

بیشتر روست کننده های قهوه به ملیت خود فکر می کنند و خود را ملزم به رعایت یک فرهنگ واحد می دانند.

درک فرهنگ های مختلف بدون تعصب باعث می شود که ما متفاوت باشیم و ما این را دوست داریم.

کیفیت

نام تجاری ماروماس تضمین کننده کیفیت برای تمام دوستداران قهوه است.

کیفیت هر نوشیدنی مهم است و این مهم با کشت درختان قهوه در مزارع آغاز می شود، محلی که کارشناسان ما بهترین دانه های سبز قهوه را انتخاب می کنند. پس از آن استادان تفت ما با استفاده از بالاترین مهارت و تجربه مخلوط دانه های قهوه را تفت می دهند تا بهترین نوشیدنی های قهوه برای مصرف کنندگان و دوست داران قهوه را آماده کنند.

تست قهوه بسیار شبیه به تست شراب است. مخلوط های قهوه بسیاری با کیفیت خوب موجود هستند ولی تنها برخی از آنها هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند و ویژگی های کیفیت را می توانند توصیف کنند.

در نهایت سلیقه کسی که قهوه را می نوشد، در مورد کیفیت آن تصمیم می گیرد.